We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Socket Mobile AC4095-1676 USB cable 2 m USB A Micro-USB A Black
SKU
AC4095-1676
Category: USB Cables
| Cable length | 2 m |
|---|---|
| Connector 2 | Micro-USB A |
| Connector 1 | USB A |
| SKU | AC4095-1676 |
| EAN | 0758497112385 |
| Manufacturer | Socket Mobile |
| Availability | Out of Stock |
Charging cable for the Charging Stand or Charging Mount.
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | Micro-USB A |
| Features | |
| Connector gender | Male/Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Cable colour | Black |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | Micro-USB A |
| Cable length | 2 m |
| Product colour | Black |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable length | 2 m |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Cable colour | Black |
| Other features | |
| Product colour | Black |