We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Snakebyte COMBO CHARGE 5 Gaming controller, Headset Black, White USB Indoor
SKU
SB920813
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Snakebyte COMBO CHARGE 5, Indoor, USB, Black, White
Category: Mobile Device Chargers
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | SB920813 |
| EAN | 4039621920813 |
| Manufacturer | Snakebyte |
| Availability | Out of Stock |
Snakebyte COMBO CHARGE 5. Charger type: Indoor, Power source type: USB, Charger compatibility: Gaming controller, Headset. Product colour: Black, White
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Gaming controller, Headset |
| Power source type | USB |
| Compatibility | Sony DualSense, DualSense Edge |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Design | |
| Product colour | Black, White |
| Technical details | |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Gaming controller, Headset |
| Power source type | USB |
| Compatibility | Sony DualSense, DualSense Edge |
| Package weight | 480 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 253 mm |
| Package depth | 222 mm |
| Package height | 78 mm |
| Package weight | 480 kg |
| Colour | |
| Product colour | Black, White |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 253 mm |
| Package depth | 222 mm |
| Package height | 78 mm |
| Other features | |
| Compatibility | Sony DualSense, DualSense Edge |
| Package weight | 480 kg |