We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SilverNet PACK OF 10XM22 BLACK WLAN access point cable gland
SKU
SIL M22-B10
Category: Wireless Access Point Accessories
| Product type | WLAN access point cable gland |
|---|---|
| SKU | SIL M22-B10 |
| EAN | 5060693980510 |
| Manufacturer | SilverNet |
| Availability | Out of Stock |
SilverNet IP68 Graded Cable Gland Black Pack Of 10
| Features | |
|---|---|
| Product type | WLAN access point cable gland |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Package width | 185 mm |
| Package depth | 125 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 190 g |
| Package type | Box |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Logistics data | |
| UK Trade Tariff code | 39172900 |