We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Schneider Electric ACCU302D rack accessory
SKU
ACCU302D
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Inrow 30Kw Condensing Unit. 400V. Dual Feed
Category: Rack Accessories
| SKU | ACCU302D |
|---|---|
| EAN | 0731304410256 |
| Manufacturer | APC |
| Availability | Out of Stock |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 1745 mm |
| Package height | 1136 mm |
| Package depth | 1085 mm |
| Package weight | 308 kg |
| Width | 1001 mm |
| Height | 1554 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 1745 mm |
| Package height | 1136 mm |
| Package depth | 1085 mm |
| Package weight | 308 kg |