We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Qtx 188.507UK microphone part/accessory
SKU
188.507UK
Category: Microphone Parts & Accessories
| Product type | Microphone gooseneck |
|---|---|
| SKU | 188.507UK |
| EAN | 5015972035863 |
| Manufacturer | qtx |
| Availability | Out of Stock |
A range of metal goosenecks in different lengths in heavy chromed or galvanised black version. Thread 5/8" 27 TPI.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Microphone gooseneck |
| Material | Chrome |
| Connecting thread (male) | 5/8" |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Length | 380 mm |
| Technical details | |
| Material | Chrome |
| Connecting thread (male) | 5/8" |
| Product colour | Black |