We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Qtx 188.142UK microphone part/accessory
SKU
188.142UK
Category: Microphone Parts & Accessories
| Product type | Microphone shock mount |
|---|---|
| SKU | 188.142UK |
| EAN | 5015972035757 |
| Manufacturer | qtx |
| Availability | Out of Stock |
Plastic flexible mic holders with 5/8" thread
| Features | |
|---|---|
| Product type | Microphone shock mount |
| Material | Plastic |
| Connecting thread (male) | 5/8" |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Any brand |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 40 g |
| Technical details | |
| Package weight | 40 g |
| Material | Plastic |
| Connecting thread (male) | 5/8" |
| Product colour | Black |