We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
QNAP SP-X79U-FAN-MODULE rack accessory
SKU
SP-X79U-FAN-MODULE
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
QNAP SP-X79U-FAN-MODULE, 2U, TS-879U-RP/TS-1279U-RP/TS-1679U-RP/TS-EC879U-RP/TS-EC1279U-RP/TS-EC1679U-RP, 340 mm, 160 mm, 145 mm, 880 g
Category: Rack Accessories
| SKU | SP-X79U-FAN-MODULE |
|---|---|
| EAN | 4712511123203 |
| Manufacturer | QNAP |
| Availability | Out of Stock |
QNAP SP-X79U-FAN-MODULE. Rack capacity: 2U, Compatibility: TS-879U-RP/TS-1279U-RP/TS-1679U-RP/TS-EC879U-RP/TS-EC1279U-RP/TS-EC1679U-RP. Width: 340 mm, Depth: 160 mm, Height: 145 mm
| Features | |
|---|---|
| Rack capacity | 2U |
| Compatibility | TS-879U-RP/TS-1279U-RP/TS-1679U-RP/TS-EC879U-RP/TS-EC1279U-RP/TS-EC1679U-RP |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 340 mm |
| Weight | 880 g |
| Height | 145 mm |
| Depth | 160 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Rack capacity | 2U |
| Compatibility | TS-879U-RP/TS-1279U-RP/TS-1679U-RP/TS-EC879U-RP/TS-EC1279U-RP/TS-EC1679U-RP |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |