We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
QNAP SP-TS-TRAY-SILVER drive bay panel
SKU
SP-TS-TRAY-SILVER
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Silver HD tray for 2.5 & 3.5-inch HDD for TS-219P/410/419P
Category: Drive Bay Panels
| SKU | SP-TS-TRAY-SILVER |
|---|---|
| EAN | 4712511120943 |
| Manufacturer | QNAP |
| Availability | Out of Stock |
Silver HDD tray with black flat head machine screw x6 for 2.5" HDD & silver flat head machine screw x8 for 3.5" HDD
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Silver |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Silver |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 140 mm |
| Weight | 200 g |
| Height | 40 mm |
| Depth | 181 mm |