We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
QNAP SP-SS-TRAY-BLACK rack accessory
SKU
SP-SS-TRAY-BLACK
Category: Rack Accessories
| SKU | SP-SS-TRAY-BLACK |
|---|---|
| EAN | 4712511120950 |
| Manufacturer | QNAP |
| Availability | Out of Stock |
Black HDD tray with black flat head machine screw x16 for 2.5" HDD.
| Features | |
|---|---|
| Size (imperial) | 6.35 cm (2.5") |
| Compatibility | SS-439 Pro/839 Pro |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 140 mm |
| Weight | 200 g |
| Size (imperial) | 6.35 cm (2.5") |
| Height | 40 mm |
| Depth | 181 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Size (imperial) | 6.35 cm (2.5") |
| Compatibility | SS-439 Pro/839 Pro |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |