We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
QNAP SP-BRACKET-10G-T mounting kit
SKU
SP-BRACKET-10G-T
Category: Mounting Kits
| SKU | SP-BRACKET-10G-T |
|---|---|
| EAN | 4712511123289 |
| Manufacturer | QNAP |
| Availability | Out of Stock |
Intel X520-T2 10GbE Network Adapter Bracket
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Products per pallet | 1 pc(s) |
| Compatibility | TS-879 Pro, TS-1079 Pro, TS-EC880 Pro, TS-EC1080 Pro, TVS-EC1080+, TVS-EC1080, TVS-EC880 |
| Other features | |
| Products per pallet | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 300 g |
| Width | 18 mm |
| Depth | 10 mm |
| Height | 62 mm |
| Logistics data | |
| Products per pallet | 1 pc(s) |