We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
QNAP RM-IR003 remote control IR Wireless Press buttons
SKU
RM-IR003
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
IR remote control, 10 x 39 x 146.8 mm, black
Category: Remote Controls
| SKU | RM-IR003 |
|---|---|
| EAN | 0885022009763 |
| Manufacturer | QNAP |
| Availability | Out of Stock |
| Design | |
|---|---|
| Brand compatibility | QNAP |
| Compatible products | TAS-168, TAS-268, TS-253A, TS-453A, TS-653A, TS-853A |
| Interface | IR Wireless |
| Product colour | Black |
| Input type | Press buttons |
| Display | |
| Built-in display | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 39 mm |
| Depth | 146.8 mm |
| Height | 10 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Brand compatibility | QNAP |
| Compatible products | TAS-168, TAS-268, TS-253A, TS-453A, TS-653A, TS-853A |
| Interface | IR Wireless |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Buttons | |
| Input type | Press buttons |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |