We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Qbic TD-0350 meeting room display 8.89 cm (3.5") 480 x 320 pixels 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) Black
SKU
TD-0350
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
3.5”, 480x320, multi-touch, 350 nits, ARM Quad-core 1.6GHz, Android 5.1, 1GB DDR3L, 8GB eMMC, WLAN 802.11 b/g/n, Micro USB, Black
Category: Meeting Room Displays
| Housing colour | Black |
|---|---|
| Display resolution | 480 x 320 pixels |
| Display diagonal | 3.5 " |
| SKU | TD-0350 |
| Manufacturer | Qbic |
| Availability | Out of Stock |
| Product Manuals (HTML) |
View Manual |
The Contemporary Art of Deskbooking
| Display | |
|---|---|
| Display diagonal | 8.89 cm (3.5") |
| Display resolution | 480 x 320 pixels |
| Touchscreen | Yes |
| Design | |
| Housing colour | Black |
| Certification | CE/FCC/RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Network | |
|---|---|
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 122 mm |
| Depth | 116 mm |
| Height | 13 mm |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |