We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
GBC NAP2 Laminating Film 125mic 635mm x 60m Gloss
SKU
3400933
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
NAP2 Laminating Film 125mic 635mm x 60m Gloss
- Gloss finish
- 125mic 635mm x 60m
Category: Lamination Films
| SKU | 3400933 |
|---|---|
| EAN | 0033816069206 |
| Manufacturer | GBC |
| Availability | Out of Stock |
High quality translucent encapsulation film for use with any GBC hot roll laminator.
| Technical details | |
|---|---|
| Roll width | 63.5 cm |
| Roll length | 60 m |
| Weight | 10.3 kg |
| Finish type | Gloss |
| Package width | 260 mm |
| Package height | 670 mm |
| Package depth | 131 mm |
| Features | |
| Finish type | Gloss |
| Product colour | Transparent |
| Weight & dimensions | |
| Roll width | 63.5 cm |
| Roll length | 60 m |
| Weight | 10.3 kg |
| Thickness | 12.5 cm |
| Package width | 260 mm |
| Package height | 670 mm |
| Package depth | 131 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 260 mm |
| Package height | 670 mm |
| Package depth | 131 mm |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Colour | |
| Product colour | Transparent |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |