We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Peerless MOD-ATD-W mounting kit
SKU
MOD-ATD-W
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Trim Disc For Modular Series Flat Panel Display And Projector Mounts
- Covers the hole aroundthe 2" (50mm) pole ina suspended ceiling,creating a smooth transition
Category: Mounting Kits
| SKU | MOD-ATD-W |
|---|---|
| EAN | 0735029279068 |
| Manufacturer | Peerless |
| Availability | Out of Stock |
Covers the hole around the 2" (50mm) pole in a suspended ceiling, creating a smooth transition
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 40 g |
| Packaging data | |
| Package width | 82.6 mm |
| Package height | 142.2 mm |
| Package depth | 63.5 mm |
| Package weight | 90 g |