We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Peerless ACC-V2X2 mounting kit
SKU
ACC-V2X2
Category: Mounting Kits
| SKU | ACC-V2X2 |
|---|---|
| EAN | 0735029270058 |
| Manufacturer | Peerless |
| Availability | Out of Stock |
For landscape & portrait installations.
| Technical details | |
|---|---|
| Panel mounting interface | 200 x 100,200 x 200 mm |
| Maximum weight capacity | 30 kg |
| Product colour | Black |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Panel mounting interface | 200 x 100,200 x 200 mm |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 222 mm |
| Height | 237 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |