We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PDP 049-033-BK gaming controller accessory Charging stand
SKU
049-033-BK
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Xbox Series X|S Black Afterglow Wave Dual Charger
Category: Gaming Controller Accessories
| Gaming platforms supported | Xbox Series S,Xbox Series X |
|---|---|
| Product type | Charging stand |
| SKU | 049-033-BK |
| EAN | 0708056071875 |
| Manufacturer | PDP |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Charging stand |
| Gaming platforms supported | Xbox Series S, Xbox Series X |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Microsoft |
| Country of origin | China |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package width | 132 mm |
| Package depth | 208 mm |
| Package height | 76 mm |
| Package weight | 393 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 135.1 mm |
| Depth | 205 mm |
| Height | 73.9 mm |
| Weight | 400 g |
| Package width | 132 mm |
| Package depth | 208 mm |
| Package height | 76 mm |
| Package weight | 393 g |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Commodity code | 8504409590 |