We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Panasonic FZ-VEH5L1AAE notebook accessory
SKU
FZ-VEH5L1AAE
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
TOUGHBOOK L1 5-bay Cradle, w / continental adaptor
Category: Laptop Accessories
| SKU | FZ-VEH5L1AAE |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Availability | Out of Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Width | 400 mm |
| Height | 78 mm |
| Depth | 215 mm |
| AC adapter included | Yes |
| Features | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 400 mm |
| Weight | 1.5 kg |
| Height | 78 mm |
| Depth | 215 mm |
| Packaging content | |
| AC adapter included | Yes |