We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Panasonic FZ-VEH1L1AA3 notebook accessory
SKU
FZ-VEH1L1AA3
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
TOUGHBOOK L1 Single Cradle, with UK adaptor
- USB 2.0 x1 (micro)
- Includes AC adaptor
Category: Laptop Accessories
| SKU | FZ-VEH1L1AA3 |
|---|---|
| EAN | 7330381445378 |
| Manufacturer | Panasonic |
| Availability | Out of Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Width | 215 mm |
| Height | 80 mm |
| Depth | 78 mm |
| AC adapter included | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Features | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 215 mm |
| Weight | 440 g |
| Height | 80 mm |
| Depth | 78 mm |
| Packaging content | |
| AC adapter included | Yes |