We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Panasonic FZ-VCH5L1AAE mobile device charger Tablet Black AC Indoor
SKU
FZ-VCH5L1AAE
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
TOUGHBOOK L1 5-Bay Charge-Only Cradle, w / continental adaptor
Category: Mobile Device Chargers
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | FZ-VCH5L1AAE |
| Manufacturer | Panasonic |
| Availability | Out of Stock |
Includes AC adaptor.
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Tablet |
| Power source type | AC |
| Compatibility | TOUGHBOOK L1 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Tablet |
| Power source type | AC |
| Compatibility | TOUGHBOOK L1 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 400 mm |
| Depth | 215 mm |
| Height | 78 mm |
| Weight | 1.4 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Included power plug types | EU |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Included power plug types | EU |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Compatibility | TOUGHBOOK L1 |