We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Origin Storage Sliding Computer Shelf Depth 20in without CMA
SKU
UNI-SS-20IN21KG
Category: Rack Accessories
| SKU | UNI-SS-20IN21KG |
|---|---|
| EAN | 5056006101147 |
| Manufacturer | Origin Storage |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Origin Storage provides custom mounting solutions and industry-wide rack compatibility for data installations of all sizes.Always check the product configuration details for your specific model. Picture is for illustration purposes only! All sponsored products, company names, brand names, trademarks and logos are the property of their respective owners.
| Features | |
|---|---|
| Size (imperial) | 50.8 cm (20") |
| Maximum weight capacity | 20 kg |
| Product colour | Blue, Silver |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Size (imperial) | 50.8 cm (20") |
| Maximum weight capacity | 20 kg |
| Technical details | |
|---|---|
| Size (imperial) | 50.8 cm (20") |
| Colour | |
| Product colour | Blue, Silver |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |