We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Origin Storage Screen Protector 12.0in for Dell Latitude 7230 Rugged 3H Anti-Glare
SKU
OSFNBAG12L7230
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Screen Protector 12.0in for Dell Latitude 7230 Rugged 3H Anti-Glare
Category: Display Privacy Filters
| SKU | OSFNBAG12L7230 |
|---|---|
| EAN | 5059902121622 |
| Manufacturer | Origin Storage |
| Availability | Out of Stock |
3H Anti-Glare Screen Protector for Dell Latitude 7230 Rugged
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Frameless display privacy filter |
| Display types supported | LCD |
| Display filter features | Anti-glare |
| Maximum screen size | 30.5 cm (12") |
| Suitable for | Monitor/Laptop |
| Design | |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Maximum screen size | 30.5 cm (12") |
| Suitable for | Monitor/Laptop |
| Features | |
|---|---|
| Installation type | Corner tab |
| Display types supported | LCD |
| Display filter features | Anti-glare |
| Ergonomics | |
| Maximum screen size | 30.5 cm (12") |