We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Origin Storage 2m C5 (MM) Power Cord Japan / Type-B PSE-certified
SKU
C-E-POWER-JP-MM
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
2m C5 (MM) Power Cord Japan / Type-B PSE-certified
Category: Power Cables
| SKU | C-E-POWER-JP-MM |
|---|---|
| EAN | 5059902047830 |
| Manufacturer | Origin Storage |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
2m C5 (MM) Power Cord Japan / Type-B PSE-certified
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 2 | C5 coupler |
| Connector 1 | Power plug type B |
| Cable length | 2 m |
| Features | |
| Connector 2 | C5 coupler |
| Connector 1 | Power plug type B |
| Cable length | 2 m |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |