We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Multibrackets M Tente Wheelpack 100mm for M Motorized Public Floorstand 160kg
SKU
7350073735648
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Tente Wheelpack 100mm for M Motorized Public Floorstand 160kg - set with 4 wheels
Category: Monitor Mount Accessories
| SKU | 7350073735648 |
|---|---|
| Manufacturer | MULTIBRACKETS |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Mounting | |
|---|---|
| Product type | Castor wheels |
| Maximum weight capacity | 160 kg |
| Product colour | Black |
| Features | |
| Product type | Castor wheels |
| Maximum weight capacity | 160 kg |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Maximum weight capacity | 160 kg |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Diameter | 10 cm |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
| Logistics data | |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |