We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Multibrackets M Projector Mount HD - Cable Management
SKU
7350073737383
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
M Cable Management Projector Mount HD - Mounting component for Projector Mount - steel - white
Category: Projector Mount Accessories
| SKU | 7350073737383 |
|---|---|
| EAN | 7350073737383 |
| Manufacturer | MULTIBRACKETS |
| Availability | Out of Stock |
M Cable Management Projector Mount HD is an accessory for projector mounts
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Any brand |
| Product colour | White |
| Material | Steel |
| Weight & dimensions | |
| Height | 125 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 380 mm |
| Package depth | 580 mm |
| Package height | 130 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 380 mm |
| Package depth | 580 mm |
| Package height | 130 mm |
| Package weight | 200 g |
| Technical details | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Shipping (inner) case width | 22 cm |
| Shipping (inner) case length | 27.5 cm |
| Shipping (inner) case height | 15 cm |
| Shipping (inner) case gross weight | 12.8 kg |
| Products per shipping (inner) case | 50 pc(s) |