We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Multibrackets M Motorized Touch Tilt & Table 120 kg Max Computer Shelf
SKU
7350073735273
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
M Computer Shelf Motorized Touch Tilt & Table 120 kg Max - Mounting component ( shelf ) - steel - black - floor stand mountable
Category: Monitor Mount Accessories
| SKU | 7350073735273 |
|---|---|
| Manufacturer | MULTIBRACKETS |
| Availability | Out of Stock |
M Computer Shelf Motorized Tilt & Table is an accessory especially made for the M Motorized Touch Tilt & Table 120 kg Max . M Computer Shelf Motorized Tilt & Table is an accessory that mounts under the screen on the floor stand making it possible to put a small size computer, notebook or codec player on the stand.
| Mounting | |
|---|---|
| Product type | Shelf |
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Product colour | Black |
| Features | |
| Product type | Shelf |
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Product colour | Black |
| Housing material | Plastic, Steel |
| Technical details | |
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| Maximum weight capacity | 10 kg |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 2.7 kg |
| Width | 320 mm |
| Height | 52 mm |
| Depth | 500 mm |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Logistics data | |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |