We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Multibrackets M Motorized Public Floorstand - Column Top Mediaholder
SKU
7350073734870
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Column Top Mediaholder for Motorized Public Floorstands 160kg - Accessory for the Motorized Public Floorstands
Category: CPU Holders
| Type | Monitor stand-mounted CPU holder |
|---|---|
| SKU | 7350073734870 |
| EAN | 7350073734870 |
| Manufacturer | MULTIBRACKETS |
| Availability | Out of Stock |
A Column Top Mediaholder for Motorized Public Floorstands is an optional accessory for the Motorized Public Floorstands of various models.
The shelf is aimed to handle a CPU standing up or other media equipment and will interact with the screen or touchscreen used. It will make your digital content or presentation look great.
The shelf is aimed to handle a CPU standing up or other media equipment and will interact with the screen or touchscreen used. It will make your digital content or presentation look great.
| Features | |
|---|---|
| Recommended chassis type | SFF |
| Type | Monitor stand-mounted CPU holder |
| Maximum weight capacity | 5 kg |
| Material | Steel |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Height | 20 mm |
| Width | 350 mm |
| Depth | 110 mm |
| Weight | 600 g |
| Package weight | 1 kg |
| Package dimensions (WxDxH) | 350 x 110 x 20 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Monitor stand-mounted CPU holder |
| Maximum weight capacity | 5 kg |
| Material | Steel |
| Product colour | Black |
| Package width | 110 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 350 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 1 kg |
| Package dimensions (WxDxH) | 350 x 110 x 20 mm |
| Logistics data | |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |