We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Multibrackets M Cable Sock Display ( 50-pack )
SKU
7350073736720
Category: Presentation Displays
| SKU | 7350073736720 |
|---|---|
| EAN | 7350073736720 |
| Manufacturer | MULTIBRACKETS |
| Availability | Out of Stock |
Multibrackets Cable Sock Display is a perfect solution for a quick and smart promotion at your client meetings.
The M Cable Sock Display is a presenter showing all widths and colors of the M Universal Self Wrap Cable Sock on a single sheet of paper.
5mm, 10mm, 19mm, 25mm and 40mm, all is there and the EAN codes for each color is there as well.
This hard paper presenter with possibility to insert it into a binder should be obligatory to have when discussing digital signage installations.
The M Cable Sock Display is a presenter showing all widths and colors of the M Universal Self Wrap Cable Sock on a single sheet of paper.
5mm, 10mm, 19mm, 25mm and 40mm, all is there and the EAN codes for each color is there as well.
This hard paper presenter with possibility to insert it into a binder should be obligatory to have when discussing digital signage installations.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Number of display panels | 1 |
| Orientation | Vertical |
| Weight & dimensions | |
| Width | 400 mm |
| Height | 400 mm |
| Depth | 15 mm |
| Weight | 0 g |
| Aluminium content weight | 0 g |
| Steel content weight | 0 g |
| Other metals content weight | 0 g |
| Package width | 305 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package depth | 240 mm |
| Package weight | 60 g |
| Packaging data | |
| Package width | 305 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package depth | 240 mm |
| Package weight | 60 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Plastic packaging weight | 50 g |
| Paper/cardboard packaging weight | 10 g |
| Metal packaging weight | 0 g |
| Width | 400 mm |
| Package width | 305 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package depth | 240 mm |
| Height | 400 mm |
| Product colour | White |
| Logistics data | |
| Products per shipping (inner) case | 50 pc(s) |