We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Multibrackets M Cable Cover/Cable Sock Display - ENG
SKU
7350022732704
Category: Presentation Displays
| SKU | 7350022732704 |
|---|---|
| EAN | 4056572736683 |
| Manufacturer | MULTIBRACKETS |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Apply to us for your free showcase display! The Multibrackets Cable Cover / Cable Sock showcase table display is a perfect solution for a quick and smart promotion in your store or showroom. All partners get this when starting to promote the unique cable cover solution and/or self wrap socks.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Number of display panels | 1 |
| Mounting type | Freestanding |
| Technical details | |
| Width | 400 mm |
| Package width | 440 mm |
| Package height | 430 mm |
| Package depth | 775 mm |
| Height | 400 mm |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Width | 400 mm |
| Package width | 440 mm |
| Package height | 430 mm |
| Package depth | 775 mm |
| Height | 400 mm |
| Depth | 15 mm |
| Package weight | 1.7 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 440 mm |
| Package height | 430 mm |
| Package depth | 775 mm |
| Package weight | 1.7 kg |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Products per shipping (inner) case | 10 pc(s) |