We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Motorola 4.6m USB A USB cable USB 2.0 Grey
SKU
CBA-U29-C15ZAR
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
USB2.0 A Sheilded Cable for Motorola LI2208, Coiled, 4.6m
Category: USB Cables
| Cable length | 4.6 m |
|---|---|
| Connector 1 | USB A |
| USB version | USB 2.0 |
| SKU | CBA-U29-C15ZAR |
| EAN | 0682017472195 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
Cable - USB: Series A Connector, 15ft. (4.6m) Coiled, Shielded.
| Features | |
|---|---|
| Connector gender | Male/Male |
| USB version | USB 2.0 |
| Connector 1 | USB A |
| Cable length | 4.6 m |
| Maximum data transfer rate | 480 Mbit/s |
| Product colour | Grey |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Maximum data transfer rate | 0.48 Gbit/s |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 4.6 m |
| Ports & interfaces | |
| USB version | USB 2.0 |
| Connector 1 | USB A |
| Data transmission | |
|---|---|
| Maximum data transfer rate | 480 Mbit/s |
| Technical details | |
| Product colour | Grey |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Product colour | Grey |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |