We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Motorola 25-129940-02R headphone/headset accessory
SKU
25-129940-02R
Category: Headphone/Headset Accessories
| SKU | 25-129940-02R |
|---|---|
| EAN | 5715063547984 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
Adapter Cable WT4090,19"
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Cable length | 1 m |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |