We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Mobilis Origine 22.9 cm (9") Folio Black
SKU
048012
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Mobilis Origine, Folio, Any brand, 22.9 cm (9")
Category: Tablet Cases
| Built-in speaker(s) | No |
|---|---|
| Brand compatibility | Any brand |
| Maximum screen size | 9 " |
| Product colour | Black |
| SKU | 048012 |
| EAN | 3700992513775 |
| Manufacturer | Mobilis |
| Availability | Out of Stock |
Mobilis Origine. Case type: Folio, Brand compatibility: Any brand, Maximum screen size: 22.9 cm (9"), Number of stand modes: 2
| Technical details | |
|---|---|
| Case type | Folio |
| Maximum screen size | 22.9 cm (9") |
| Brand compatibility | Any brand |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in battery | No |
| Product main colour | Black |
| Features | |
| Case type | Folio |
| Stand mode | Yes |
| Number of stand modes | 2 |
| Maximum screen size | 22.9 cm (9") |
| Brand compatibility | Any brand |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in battery | No |
| Product main colour | Black |
| Battery | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Design | |
| Stand mode | Yes |
| Number of stand modes | 2 |