We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Mobilis 010174 tablet case 26.4 cm (10.4") Cover Black
SKU
010174
- Dedicated protective case
- Access to all ports and functionalitiers
- Slim design & flexible case
- Many references available
Category: Tablet Cases
| Product main colour | Black |
|---|---|
| Built-in speaker(s) | No |
| Brand compatibility | Samsung |
| Maximum screen size | 10.4 " |
| SKU | 010174 |
| EAN | 3700992519555 |
| Manufacturer | Mobilis |
| Availability | Out of Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Case type | Cover |
| Maximum screen size | 26.4 cm (10.4") |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Galaxy Tab S6 Lite |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in battery | No |
| Product main colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Features | |
| Case type | Cover |
| Stand mode | No |
| Maximum screen size | 26.4 cm (10.4") |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Galaxy Tab S6 Lite |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in battery | No |
| Product main colour | Black |
| Battery | |
|---|---|
| Built-in battery | No |
| Design | |
| Stand mode | No |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |