We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Mobilis 001038 mobile phone case 15.2 cm (6") Armband case Black
SKU
001038
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Mobilis 001038, Armband case, Any brand, 15.2 cm (6"), Black
Category: Mobile Phone Cases
| Maximum screen size | 6 " |
|---|---|
| Brand compatibility | Any brand |
| Product colour | Black |
| Case type | Armband case |
| SKU | 001038 |
| EAN | 3700992504872 |
| Manufacturer | Mobilis |
| Availability | Out of Stock |
Mobilis 001038. Case type: Armband case, Brand compatibility: Any brand, Maximum screen size: 15.2 cm (6"), Product colour: Black
| Technical details | |
|---|---|
| Case type | Armband case |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Any brand |
| Maximum screen size | 15.2 cm (6") |
| Features | |
|---|---|
| Case type | Armband case |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Any brand |
| Maximum screen size | 15.2 cm (6") |
| Weight & dimensions | |
| Width | 88 mm |
| Height | 160 mm |
| Depth | 4 mm |
| Weight | 174 g |