We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Middle Atlantic Products SNE-IVCMF-42 rack accessory
SKU
SNE-IVCMF-42
Category: Rack Accessories
| SKU | SNE-IVCMF-42 |
|---|---|
| EAN | 0656747208799 |
| Manufacturer | Middle Atlantic Products |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Vertical Cable Fingers for 42 Space SNE Racks
| Features | |
|---|---|
| Certification | Greenguard |
| Rack capacity | 42U |
| Compatibility | SNE series |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 12.7 mm |
| Height | 1822.5 mm |
| Depth | 136.6 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Rack capacity | 42U |
| Compatibility | SNE series |
| Compliance certificates | RoHS |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |