We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Middle Atlantic Products LEVELFEET-K rack accessory
SKU
LEVELFEET-K
Category: Rack Accessories
Optional leveling feet for Essex MMR series and QAR series racks
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Housing material | Steel |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 50.8 mm |
| Package height | 57.2 mm |
| Package depth | 76.2 mm |
| Package weight | 450 g |
| Width | 31.8 mm |
| Height | 66.7 mm |
| Depth | 31.8 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 50.8 mm |
| Package height | 57.2 mm |
| Package depth | 76.2 mm |
| Package weight | 450 g |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |