We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Middle Atlantic Products Horizontal Cable Managers 19"
SKU
HCM-1V
Category: Rack Accessories
| SKU | HCM-1V |
|---|---|
| EAN | 0656747008146 |
| Manufacturer | Middle Atlantic Products |
| Availability | Out of Stock |
- Available in a variety of styles to suit any application
- Welded steel construction
- Finished in durable black powdercoat
- Welded steel construction
- Finished in durable black powdercoat
| Features | |
|---|---|
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Country of origin | Mexico |
| Weight & dimensions | |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Technical details | |
|---|---|
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |