We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
MAXCases MC-PP-GEN-14-GRY laptop case 35.6 cm (14") Pouch case Grey
SKU
MC-PP-GEN-14-GRY
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Power Pouch for Explorer and Work-In Slim Cases 14", Grey
Category: Laptop Cases
| Maximum screen size | 14 " |
|---|---|
| Case type | Pouch case |
| Product main colour | Grey |
| SKU | MC-PP-GEN-14-GRY |
| EAN | 0859796007669 |
| Manufacturer | MAXCases |
| Availability | Out of Stock |
Add-On Pocket For Explorer and Work-In Slim Cases. Zipper Pouch for Power Supply and Miscellaneous Items. Attaches Securely To Bag with Four Built-In Clips
| Colour | |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight & dimensions | |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14") |
| Features | |
|---|---|
| Product main colour | Grey |
| Case type | Pouch case |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14") |
| Design | |
| Case type | Pouch case |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14") |
| Technical details | |
| Case type | Pouch case |