We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
MAXCases MAX Work-In-Slim 11 27.9 cm (11") Briefcase Black, Grey
SKU
MC-WNS-11-GRY
Category: Laptop Cases
| Brand compatibility | Any brand |
|---|---|
| Maximum screen size | 11 " |
| Material | Polyester |
| Case type | Briefcase |
| SKU | MC-WNS-11-GRY |
| EAN | 0859796007454 |
| Manufacturer | MAXCases |
| Availability | Out of Stock |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Maximum screen size | 27.9 cm (11") |
| Features | |
| Product main colour | Black, Grey |
| Case type | Briefcase |
| Expandable | No |
| Quantity | 1 |
| Material | Polyester |
| Maximum screen size | 27.9 cm (11") |
| Brand compatibility | Any brand |
| Design | |
| Case type | Briefcase |
| Expandable | No |
| Material | Polyester |
| Maximum screen size | 27.9 cm (11") |
| Brand compatibility | Any brand |
| Technical details | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Material | Polyester |
| Case type | Briefcase |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |
| Packaging data | |
| Quantity | 1 |