We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Kindermann 7484000005 coaxial cable 5 m 13-pin Black
SKU
7484000005
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Kindermann 7484000005, 5 m, 13-pin, 13-pin, Black
Category: Coaxial Cables
| SKU | 7484000005 |
|---|---|
| Manufacturer | Kindermann |
| Availability | Out of Stock |
Kindermann 7484000005. Cable length: 5 m, Connector 1: 13-pin, Connector 2: 13-pin
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector 2 | 13-pin |
| Connector 1 | 13-pin |
| Features | |
|---|---|
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Jacket outer diameter | 1.2 cm |
| AWG wire size | 22 |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Product colour | Black |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector 2 | 13-pin |
| Connector 1 | 13-pin |
| Cable length | 5 m |
| Connector 1 gender | Female |
| Connector 2 gender | Female |
| Technical details | |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Product colour | Black |
| Cable length | 5 m |