We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Kindermann 7464000942 HDMI cable 3 m White
SKU
7464000942
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
HDMI Adapter plate for Kindermann CablePort flex, 3m
Category: HDMI Cables
| SKU | 7464000942 |
|---|---|
| EAN | 4021565050121 |
| Manufacturer | Kindermann |
| Availability | Out of Stock |
Adapter plate for Kindermann CablePort flex, manager, standard, desk, desk and frame (slide), HDMI - Highspeed with Ethernet, cable and plug connection 3m (f/m), half size plate, plastic cover,
RAL 9003 white, mounting without tools.
RAL 9003 white, mounting without tools.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Cable length | 3 m |
| Connector 1 | HDMI |
| Connector 2 | HDMI |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Other features | |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |