We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Kindermann 7464000901 VGA cable 3 m White
SKU
7464000901
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
VGA Adapter plate for Kindermann CablePort flex, 3m (f/m)
Category: VGA Cables
| SKU | 7464000901 |
|---|---|
| EAN | 4021565050077 |
| Manufacturer | Kindermann |
| Availability | Out of Stock |
Adapter plate for Kindermann CablePort flex, manager, standard, desk, desk, and frame (slide), cable and plug connection 3 m (f/m),half size plate, plastic cover, RAL 9003 white, mounting without tools.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Cable length | 3 m |
| Connector 1 | VGA |
| Connector 2 | VGA |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Other features | |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |