We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Kindermann 7449000050 desk tray accessory
SKU
7449000050
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Kindermann 7449000050, Black, Steel, Kindermann 7449000xxx, 140 mm, 54 mm, 127 mm
Category: Desk Tray Accessories
| SKU | 7449000050 |
|---|---|
| EAN | 4021565068447 |
| Manufacturer | Kindermann |
| Availability | Out of Stock |
Kindermann 7449000050. Product colour: Black, Material: Steel, Compatibility: Kindermann 7449000xxx. Width: 140 mm, Depth: 54 mm, Height: 127 mm
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Material | Steel |
| Compatibility | Kindermann 7449000xxx |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Depth | 54 mm |
| Height | 127 mm |
| Technical details | |
| Product colour | Black |