We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Kindermann 7446 000 020 Desk Cable box Aluminium
SKU
7446000020
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Kindermann 7446 000 020, Cable box, Desk, Aluminium
Category: Cable Organizers
| SKU | 7446000020 |
|---|---|
| EAN | 4021565026102 |
| Manufacturer | Kindermann |
| Availability | Out of Stock |
Kindermann 7446 000 020. Type: Cable box, Purpose: Desk, Product colour: Aluminium. Width: 395 mm, Depth: 85 mm, Height: 170 mm
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable box |
| Product colour | Aluminium |
| Purpose | Desk |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 395 mm |
| Depth | 85 mm |
| Height | 170 mm |