We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Kindermann 4031000512 laptop stand Black 43.2 cm (17")
SKU
4031000512
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Kindermann 4031000512, Laptop stand, Black, Stainless steel, 43.2 cm (17"), 426 mm, 365 mm
Category: Laptop Stands
| SKU | 4031000512 |
|---|---|
| Manufacturer | Kindermann |
| Availability | Out of Stock |
Kindermann 4031000512. Product type: Laptop stand, Product colour: Black, Material: Stainless steel. Width: 426 mm, Height: 365 mm, Length: 400 mm
| Design | |
|---|---|
| Product type | Laptop stand |
| Maximum notebook screen size compatibility | 43.2 cm (17") |
| Material | Stainless steel |
| Product colour | Black |
| Ergonomics | |
| Adjustable | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 426 mm |
| Height | 365 mm |
| Length | 400 mm |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Adjustable | Yes |
| Material | |
| Material | Stainless steel |