We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Kindermann 4004000102 monitor mount accessory
SKU
4004000102
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Kindermann 4004000102, Mount, Black, Metal, 415 mm, 75 mm, 415 mm
Category: Monitor Mount Accessories
| SKU | 4004000102 |
|---|---|
| EAN | 4021565053245 |
| Manufacturer | Kindermann |
| Availability | Out of Stock |
Kindermann 4004000102. Product type: Mount, Product colour: Black, Housing material: Metal. Width: 415 mm, Depth: 75 mm, Height: 415 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Mounting | |
|---|---|
| Product type | Mount |
| Product colour | Black |
| Features | |
| Product type | Mount |
| Product colour | Black |
| Housing material | Metal |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 415 mm |
| Height | 415 mm |
| Depth | 75 mm |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |