We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Kensington MICROSAVER 2.0 MK LAPTOP LOCK
SKU
K65042EUM
Category: Cable Locks
| SKU | K65042EUM |
|---|---|
| EAN | 5028252598033 |
| Manufacturer | Kensington |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Technical details | |
|---|---|
| Package width | 140 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 140 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package weight | 190 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 140 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package weight | 190 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Master (outer) case width | 155 mm |
| Master (outer) case length | 460 mm |
| Master (outer) case height | 148 mm |
| Master (outer) case gross weight | 4.96 kg |
| Master (outer) case net weight | 4.65 kg |