We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Kensington MicroSaver 2.0 Anahtarlı Laptop Kilidi - LK
SKU
K65042EUL
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
MicroSaver 2.0 Anahtarlı Laptop Kilidi - LK
Category: Cable Locks
| SKU | K65042EUL |
|---|---|
| EAN | 5028252598026 |
| Manufacturer | Kensington |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Dizüstü bilgisayarlar ve diğer cihazlar için Kensington’ın en küçük kilidi olarak tasarlanan MicroSaver 2.0 dizüstü bilgisayar güvenliğinde tavizsiz bir şekilde yeni nesli temsil ediyor. Kompakt (10 mm çaplı) kilit başlığı, ultra ince cihazların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır ve dünya çapındaki iş cihazlarının %90'ında bulunan standart Kensington Güvenlik Yuvası™ (T-bar™) ile uyumludur. Bu benzer anahtarlı kilit, tüm anahtarların aynı olduğu anlamına gelir. Kurum içi hırsızlık riskinin düşük olduğu kurumlar için idealdir.
| Technical details | |
|---|---|
| Package width | 178 mm |
| Package height | 152 mm |
| Package depth | 25 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 178 mm |
| Package height | 152 mm |
| Package depth | 25 mm |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 178 mm |
| Package height | 152 mm |
| Package depth | 25 mm |
| Package weight | 300 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Master (outer) case width | 297 mm |
| Master (outer) case length | 297 mm |
| Master (outer) case height | 167 mm |
| Master (outer) case gross weight | 6.3 kg |
| Master (outer) case net weight | 6.3 kg |