We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Kensington K:Lptp Lck MicroSaver 2.0 THMK
SKU
K65099EUM
Category: Cable Locks
| SKU | K65099EUM |
|---|---|
| EAN | 5028252598064 |
| Manufacturer | Kensington |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Technical details | |
|---|---|
| Package width | 178 mm |
| Package height | 229 mm |
| Package depth | 13 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 178 mm |
| Package height | 229 mm |
| Package depth | 13 mm |
| Package weight | 290 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 178 mm |
| Package height | 229 mm |
| Package depth | 13 mm |
| Package weight | 290 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Master (outer) case width | 299 mm |
| Master (outer) case length | 304 mm |
| Master (outer) case height | 172 mm |
| Master (outer) case gross weight | 8.41 kg |
| Master (outer) case net weight | 7.96 kg |