We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Jabra Cord Lock Modular RJ-45, 10 pcs
SKU
14101-56
- Securely connects the QD bottom cord to the desk phone or amplifier.
- Original and authentic, manufacturer made accessory.
- MPN: 14101-56
Category: Headphone/Headset Accessories
| SKU | 14101-56 |
|---|---|
| EAN | 0706487013235 |
| Manufacturer | Jabra |
| Availability | Out of Stock |
Securely connects the QD bottom cord to the desk phone or amplifier.
Securely connects the QD bottom cord to the deskphone or amplifier.
Securely connects the QD bottom cord to the deskphone or amplifier.
| Features | |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Jabra |
| Material | Plastic |
| Product colour | Grey |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Package weight | 10 g |
| Brand compatibility | Jabra |
| Material | Plastic |
| Product colour | Grey |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | Yes |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 10 g |
| Package width | 75 mm |
| Package depth | 50 mm |
| Package height | 10 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 10 g |
| Package width | 75 mm |
| Package depth | 50 mm |
| Package height | 10 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 55 mm |
| Master (outer) case length | 110 mm |
| Master (outer) case height | 40 mm |
| Master (outer) case gross weight | 620 g |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |