We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Intermec I90670-0 thermal ribbon 220 m
SKU
I90670-0
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
TMX 1301 Thermal Transfer Wax Ribbon, 110mm W x 220m L, 25 mm core
Category: Thermal Ribbon
| SKU | I90670-0 |
|---|---|
| EAN | 5704174082842 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Out of Stock |
TMX1301 Thermal Transfer Wax Ribbon, 110mm W x 220m L, 25 mm core, Ink side in, 10 ribbons per carton, for use on TTR papers. . 1 UN = 1 Box of 10 Rolls.
| Technical details | |
|---|---|
| Ribbon length | 220 m |
| Ribbon width | 11 cm |
| Features | |
|---|---|
| Material | Wax |
| Quantity | 1 |
| Ribbon length | 220 m |
| Ribbon width | 11 cm |